Opracowany przez ekspertów Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego w ramach Koalicji na Rzecz Leczenia Astmy projekt „e-Recepta 2.0” został umieszczony na Mapie Innowacji Ministerstwa Zdrowia.

Mapa innowacji jest zbiorem innowacyjnych projektów, przedsięwzięć, usług i produktów usprawniających funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia, których celem jest:

  • zapewnienie pacjentowi możliwie najlepszej opieki,
  • wsparcie personelu medycznego,
  • zwiększenie efektywności, jakości i dostępności udzielanych świadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  https://bit.ly/3Tqu6vP.

Ostatnie aktualności

Ruszamy z kampanią edukacyjną!

Ruszamy z kampanią „Jak pomóc uczniowi z anafilaksją, astmą oskrzelową, alergicznym nieżytem nosa, AZS lub pokrzywką?” zaprojektowana i stworzona z myślą o pracownikach szkół podstawowych.

XIX Forum Rynku Zdrowia

W dniach 16-17 października w Warszawie odbędzie się XIX Forum Rynku Zdrowia – wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej,

F-gazy i ich wpływ na zmiany klimatyczne

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji prof. Macieja Kupczyka - Prezydenta Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i sygnatariusza Koalicji na rzecz Leczenia Astmy, na temat efektu cieplarnianego i wpływu