Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu z cyklu „Walcząc o oddech” organizowanego we współpracy z PTA oraz Koalicją na rzecz Leczenia Astmy.
On wybitny lekarz. Ona pacjentka. Łączy ich jedno. Nigdy nie wiedzą, kiedy może u nich nastąpić atak astmy oskrzelowej i najzwyczajniej w świecie zaczną się dusić. Nie zawsze na miejscu jest lekarz, który może pomóc, ale są dostępni ludzie, którzy cierpią na to samo i chętnie dzielą się swoją wiedzą, która może uratować życie. Jak żyją z astmą, a jednocześnie poświęcili się pomocy chorującym opowiedzą Justyna Mroczek Żal – Prezes Fundacji „Zawsze o krok przed astmą” oraz dr n.med. Piotr Dąbrowiecki – ekspert PTA i sygnatariusz Koalicji.. Wszystko to w ramach kolejnego spotkania z cyklu „Walcząc o oddech”.

Ostatnie aktualności

Ruszamy z kampanią edukacyjną!

Ruszamy z kampanią „Jak pomóc uczniowi z anafilaksją, astmą oskrzelową, alergicznym nieżytem nosa, AZS lub pokrzywką?” zaprojektowana i stworzona z myślą o pracownikach szkół podstawowych.

XIX Forum Rynku Zdrowia

W dniach 16-17 października w Warszawie odbędzie się XIX Forum Rynku Zdrowia – wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej,

F-gazy i ich wpływ na zmiany klimatyczne

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji prof. Macieja Kupczyka - Prezydenta Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i sygnatariusza Koalicji na rzecz Leczenia Astmy, na temat efektu cieplarnianego i wpływu