Ukazała się czwarta część podcastu “Walcząc o oddech…” organizowanego we współpracy z PTA oraz Koalicją na rzecz Leczenia Astmy.
Lidia Kołakowska – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie oraz Marta Zawadzka Koc – rodzic dziecka z astmą, sama chorująca na tę chorobę, opowiedzą jak na atak astmy u dzieci w szkole przygotowani są nauczyciele i opiekunowie, co może zrobić rodzic dziecka z ciężkimi chorobami alergicznymi i jak wygląda codzienna praktyka opieki nad tak obciążonymi dziećmi w polskich szkołach i przedszkolach.
Zapraszamy do oglądania.

 

Ostatnie aktualności

Ruszamy z kampanią edukacyjną!

Ruszamy z kampanią „Jak pomóc uczniowi z anafilaksją, astmą oskrzelową, alergicznym nieżytem nosa, AZS lub pokrzywką?” zaprojektowana i stworzona z myślą o pracownikach szkół podstawowych.

XIX Forum Rynku Zdrowia

W dniach 16-17 października w Warszawie odbędzie się XIX Forum Rynku Zdrowia – wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej,

F-gazy i ich wpływ na zmiany klimatyczne

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji prof. Macieja Kupczyka - Prezydenta Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i sygnatariusza Koalicji na rzecz Leczenia Astmy, na temat efektu cieplarnianego i wpływu