Astma? Mnie nie dotyczy…. A może jednak? Zapraszamy, wspólnie ze Strefą Alergii oraz Polskim Towarzystwem Alergologicznym, na bezpłatny webinar, który odbędzie się w ramach Światowego Dnia Astmy. Taki dzień został ustanowiony przez GINA, czyli Światową Inicjatywę na Rzecz Zwalczania Astmy.

Dr Kamil Janeczek opowie nie tylko o tym, kiedy powinniśmy zgłosić się do lekarza i co może wskazywać na to, że mamy astmę, ale także o diagnostyce i leczeniu. Z punktu widzenia praktyka powie także o najczęstszych problemach, z którymi borykają się pacjenci z astmą.

Webinar odbędzie się live na profilach Strefy Alergii oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Zapraszamy do zadawania pytań ekspertowi. Można je wpisywać w komentarzach, przesyłać mailem na kontakt@strefaalergii.pl oraz zadawać na czacie podczas webinaru.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/423940920279864/

Ostatnie aktualności

Nowa GINA

Ukazała się już nowa GINA – dokument niezbędny dla każdego lekarza zajmującego się astmą. Zapraszamy do zapoznania się z tym opracowaniem na stronie https://ginasthma.org/2024-report/

VIII Kongres Patient Empowerment

W dniach 14-15 maja odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w Warszawie VIII Kongres Patient Empowerment. Jest to wydarzenie skierowane do pacjentów, lekarzy, opiekunów