W dniach 16-17 października w Warszawie odbędzie się XIX Forum Rynku Zdrowia – wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Nie zabraknie na nim również Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Koalicji na rzecz Leczenia Astmy – organizatorów sesji „Astma – model diagnozowania i leczenia w Polsce. Czy chory na astmę otrzymuje w Polsce należytą opiekę medyczną?”, zaplanowanej na 17 października (wtorek) w godz. 15.30-16.30. Zaproszeni przez nas eksperci poruszą takie zagadnienia jak:

  • mechanizm e-Recepty 2.0 Astma – wdrożenie, korzyści i potencjał,
  • program lekowy astmy ciężkiej – stan obecny i możliwości rozwoju,
  • farmakoekonomika leczenia astmy.

Więcej o Forum Rynku Zdrowia – https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2023/pl/
Rejestracja – https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2023/pl/rejestracja,269.html
Program – https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2023/pl/sesje/

Ostatnie aktualności

Ruszamy z kampanią edukacyjną!

Ruszamy z kampanią „Jak pomóc uczniowi z anafilaksją, astmą oskrzelową, alergicznym nieżytem nosa, AZS lub pokrzywką?” zaprojektowana i stworzona z myślą o pracownikach szkół podstawowych.

XIX Forum Rynku Zdrowia

W dniach 16-17 października w Warszawie odbędzie się XIX Forum Rynku Zdrowia – wydarzenie poświęcone ochronie zdrowia, z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej,

F-gazy i ich wpływ na zmiany klimatyczne

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji prof. Macieja Kupczyka - Prezydenta Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i sygnatariusza Koalicji na rzecz Leczenia Astmy, na temat efektu cieplarnianego i wpływu